Get the Flash Player to see this rotator.

O firmie AGF      

Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Firma AGF powstała w 1989r. jako firma świadcząca usługi w zakresie konserwacji samochodowej. W kolejnych latach działalności następował proces specjalizacji firmy w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych. W roku 1995 zakres działalności firmy został rozszerzony o diagnostykę i naprawę pojazdów samochodowych. Prawie od początku swojej działalności firma świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej. Działamy na terenie miejscowości Mysłowice, miejscowości Śląskich w tym Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Chorzów oraz całego województwa Śląskiego, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.

    Solidne wykonywanie naszej pracy zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów indywidualnych, a także firm i salonów samochodowych. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać.

    Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Oferujemy Państwu usługi holowania oraz pomocy drogowej i transportu każdego Państwa pojazdu od motocykli, poprzez samochody osobowe, busy, maszyny rolnicze, ciężarówki, maszyny budowlane oraz wszelkie inne pojazdy i przedmioty wg. Państwa uznania.

    Warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i profesjonalnemu podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku w swojej kategorii.
Zadzwoń do nas!
Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu !

    Naszymi atutami są konkurencyjne ceny, w tym możliwość negocjacji, w zależności od rodzaju świadczonych usług. Błyskawiczna reakcja na wezwanie, staramy się aby każdy klient w jak najkrótszym czasie otrzymał fachową pomoc. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam kompetentnie i profesjonalnie wykonywać swoją pracę.
Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

Kontakt

AGF Pomoc Drogowa
ul. PCK 139
41-400 Mysłowice
tel./fax: (032) 225 11 26

e-mail: agf@firma.pl

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek - piątek: 7:00-17:00
sobota: 8:00-16:00

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek: 7:00-16:00
sobota: 7:00-14:00

 

Copyright © 2012 AGF Pomoc Drogowa - Serwis, wynajem oraz pomoc drogowa 24h. Wszystkie prawa zastrzeżone Paweł Wróbel